TRUST este aproape de tine printr-o retea nationala de specialisti

Formular de contact

Numele tau *

Email *

Telefon *

Judetul: *

Descriere:

Ai o poza ? uneori valoreaza cat 1000 de cuvinte (numai jpg/doc/pdf max 4MB)


Date de contact

TRUST EURO THERM S.R.L.

CUI: RO6610440  nr.inreg.: J27/2188/1994
Capital social: 2.000.000 RON

Sediu: DN Piatra Neamt – Roman km.2
Adresa coresp: C.P.5 O.P.3 Cod: 610330
office@trust-expert.ro
Program L-V 08:00-17:00 EST

+4 0233 206206
+4 0730 206206
+4 0720 550313

Permisiuni in conformitate cu GDPR
TRUST EURO THERM SRL va folosi informațiile pe care le furnizați pe acest formular pentru a lua legatura cu dvs, și  pentru a vă oferi actualizări și informatii. Făcând click pentru a trimite acest formular, confirmați că informațiile pe care le furnizați vor fi transferate catre noi pentru procesare în conformitate cu Politica de confidențialitate & Termenii si conditiile TRUST.

TRUST Euro Therm va garanteaza confidentialitatea.

Informatiile furnizate de dumneavoastra nu vor fi trimise sau vandute altor entitati in scopuri de reclama, marketing si publicitate.

De ce sa alegi TRUST ?

Retea de Parteneri
Specializati

Pompele NIBE sunt disponibile prin rețeaua noastră de specialiști, care vor evalua, planifica și instala soluția potrivită de pompă de căldură pentru casa dumneavoastră.

Suport extins
post-vanzare

Serviciile post-vanzare oferite de echipa noastra de ingineri, pentru a asigura o durabilitate si o fiabilitate crescuta in timp produselor

Specialisti in pompe de
caldura

In calitate de specialisti ne mandrim cu serviciile si produsele pe care le comercializam. Acestea sunt alese pentru a asigura confortul si eficienta.

4 din 5 clienti ne recomanda

 

trust expert

Vezi mai multe recenzii

25 ani de incredere

Am transformat peste 25 de ani de activitate intr-o cautare continua de a ne imbunatati produsele si serviciile, asigurandu-ne ca tot ce livram se afla mereu la cele mai inalte standarde.
 

Reprezentanti Vanzari – specializati si pregatiti in solutii termice

zona Ardeal & Banat

contact trust

Andrei Boiciuc

Reprezentant Vanzari jud. Cluj

Email: andrei.boiciuc@trust-expert.ro
Telefon: 0720 550305

Miron Hadade

Inginer Vanzari Salaj, Maramures, Satu Mare

Email: miron.hadade@trust-expert.ro
Telefon: 0720 550302

Avram Mircea

Reprezentant Vanzari Hunedoara, Alba, Sibiu

Email: avram.mircea@trust-expert.ro
Telefon: 0720 550306

Zoltan Kacso

Inginer Vanzari Bistrita, Mures, Harghita

Email: zoltan.kacso@trust-expert.ro
Telefon: 0731 760512

Mihnea Anicai

Reprezentant Vanzari Bihor, Arad, Timisoara

Email: mihnea.anicai@trust-expert.ro
Telefon: 0785 117723

Reprezentanti Vanzari – specializati si pregatiti in solutii termice

zona Muntenia & Dobrogea

contact trust

Liviu Pandelica

Inginer Vanzari Bucuresti, Ilfov, Giurgiu

Email: liviu.pandelica@trust-expert.ro
Telefon: 0731 044361

Petre Lutu

Director Vanzari Arges, Brasov, Valcea, Dambovita, Covasna, Gorj

Email: petre.lutu@trust-expert.ro
Telefon: 0732 010800

Marius Filip

Director Vanzari Dolj, Olt, Mehedinti, Caras-Severin

Email: marius.filip@trust-expert.ro
Telefon: 0720 550321

Vlad Anicai

Inginer Vanzari Bucuresti, Prahova

Email: vlad.anicai@trust-expert.ro
Telefon: 0785 117740

Reprezentanti Vanzari – specializati si pregatiti in solutii termice
zona Moldova

contact trust

Titi Dabija

Director Vanzari Neamt, Suceava, Botosani

Email: constantin.dabija@trust-expert.ro
Telefon: 0724 299924

Iustin Lazar

Director Vanzari Iasi, Vaslui, Galati, Braila

Email: iustin.lazar@trust-expert.ro
Telefon: 0736 302465

Daniel Stan

Director Vanzari Bacau, Vrancea, Buzau

Email: daniel.stan@trust-expert.ro
Telefon: 0731 760514

Sediu TRUST