La TRUST EURO THERM, toti suntem parte a unei echipe

Suntem pasionati in dezvoltarea personala si profesionala a fiecarui din echipa, cautam intotdeauna oameni hotarati sa faca parte dintr-un mediu dinamic si orientat spre rezultate.
Posturi disponibile in cadrul TRUST
Inginer Solutii Incalzire si Climatizare

Responsabilitati:

In acest post vei concepe si adapta solutii de incalzire, climatizare si de ventilatie pentru cei interesati de instalatii complete, cu consum redus, durabile, si raport calitate/pret optim. Obiectivele pot fi case, pensiuni, hoteluri, institutii de invatamant, cat si in sectorul industrial.

Solutiile oferite au la baza produse ce inglobeaza deopotriva tehnologii avansate si calitate europeana:

  • Pompe de caldura NIBE Suedia,
  • Cazane si boilere de inox ACV Belgia.
  • Cazane peleti si porumb ECOFABER Italia,
  • Aeroterme si panouri radiante SABIANA Italia,
  • Sisteme incalzire in pardoseala HENCO Belgia,
  • Panouri solare ACV Belgia,
  • Chillere si statii de tratare CLIVET Italia, etc.

Pe termen mediu, prin invatare si experienta, vei ajunge sa colaborezi cu proiectanti de instalatii si arhitecti pentru lucrari complexe.

Cerinte:

  • tanar (m/f) absolvent al Facultatii de Instalatii, specialitatea Instalatii in Constructii, promotiile 2012 – 2015;
  • dorinta de dezvoltare si perfectionare in cadrul sistemelor de incalzire/climatizare – pompe de caldura, chillere, rooftop-uri, panouri solare, incalzire in pardoseala;
  • persoana echilibrata, responsabila, deschisa sa invete, ii place munca in echipa;
  • carnet de conducere categoria B

Iti oferim:

  • oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-un domeniu de viitor;
  • un mediu de lucru dinamic, deschis, inovator
  • training-uri interne si cursuri de specialitate cu furnizori externi.
  • salariu fix, bonuri de masa, bonus anual de performanta;

Aplica acum pentru acest post

Nume si Prenume (obligatoriu)

Numar de telefon (obligatoriu)

Trimite-ne CV-ul tau (.pdf sau .doc max 4MB)

Verificare antispam - Introdu literele
captcha

Consultant(a) vanzari showroom instalatii

  • ofera consultanta tehnica clientilor care vor vizita showroom-ul de prezentare pentru alegerea optima a solutiei de incalzire/climatizare;
  • asigura receptia, vanzarea si livrarea produselor companiei;
  • asigura evidenta primara a gestiuniii de marfa;
  • participa activ la proiectele realizate pe plan local – prezentari de produs, campanii promotionale, implementarea de produse noi;
  • participa la activitatile administrative in cadrul showroom-ului (curatenie, stare estetica produse);

Cerinte:

  • dorinta de dezvoltare si perfectionare in cadrul sistemelor neconventionale de incalzire/climatizare – pompe de caldura, panouri solare, incalzire in pardoseala;
  • experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor directe/gestiune (experienta in domeniul instalatiilor constituie un avantaj);
  • cunostinte de contabilitate primara;

Oferim:

  • Dezvoltare profesionala si personala (training-uri de vanzari si produse);
  • Lucrul intr-un mediu profesionist cu o echipa tanara si dinamica;
  • Salariu fix, bonuri de masa, bonus anual de performanta;

captcha

Ai nevoie de ajutor ?

Contacteaza-ne si iti vom raspunde imediat, echipa noastra este pregatita sa iti raspunda oricarei intrebari sau sesizari.

Contacteaza-ne

Nume si Prenume *

Judet *

Adresa de email *

Numar de telefon *

Alege ce anume te intereseaza

Mesajul tau:

captcha