Contacteaza expertii TRUST

Suntem dedicati clientilor nostri de peste 25 ani

Reprezentant exclusiv in Romania pentru marcile NIBE Suedia, Sabiana Italia, Henco Belgia, ACV Belgia, Emicon Italia

Numele tau *

Email *

Telefon *

Judetul: *

Descriere:

Ai o poza ? uneori valoreaza cat 1000 de cuvinte (numai jpg/doc/pdf max 4MB)



S.C. TRUST EURO THERM S.R.L.

CUI/VAT: RO6610440  nr.inreg.: J21/2188/1994
Capital social: 2.000.000 RON
Adresa sediul social: DN Piatra Neamt – Roman km.2
Adresa corespondenta: C.P.5 O.P.3 Cod postal: 610330


Aveti intrebari sau probleme despre functionarea produselor comercializate de firma noastra ?

Contactati instalatorul sau compania de unde ati achizitionat produsul.


De asemenea gasiti ajutor pe pagina noastra de suport sau la numerele de telefon de mai jos:

Email: office@trust-expert.ro
Telefon: +4 0233 206206 / +4 0730 206206 / +4 0720 550312 / +4 0720 550313

 

TRUST Euro Therm va garanteaza confidentialitatea. Informatiile furnizate de dumneavoastra nu vor fi trimise sau vandute altor entitati in scopuri de reclama, marketing si publicitate. Cititi mai multe despre politica noastra de confidentialitate aici

Reprezentanti Vanzari – specializati si pregatiti in solutii termice

zona Ardeal & Banat

contact trust

Miron Hadade

Inginer Vanzari jud. Cluj, Salaj, Maramures, Satu Mare

Email: miron.hadade@trust-expert.ro
Telefon: 0720 550302

Andrei Boiciuc

Reprezentant Vanzari jud. Cluj

Email: andrei.boiciuc@trust-expert.ro
Telefon: 0720 550305

Avram Mircea

Reprezentant Vanzari Hunedoara, Alba, Sibiu

Email: avram.mircea@trust-expert.ro
Telefon: 0720 550306

Claudiu Pintean

Reprezentant Vanzari Bihor, Arad, Timis

Email: claudiu.pintean@trust-expert.ro
Telefon: 0720 550304

Zoltan Kacso

Reprezentant Vanzari Bistrita, Mures

Email: zoltan.kacso@trust-expert.ro
Telefon: 0731 760512

Reprezentanti Vanzari – specializati si pregatiti in solutii termice

zona Muntenia & Dobrogea

contact trust

Liviu Pandelica

Inginer Vanzari Bucuresti, Ilfov, Prahova, Giurgiu

Email: liviu.pandelica@trust-expert.ro
Telefon: 0731 044361

Petre Lutu

Director Vanzari Arges, Brasov, Valcea, Dambovita, Covasna

Email: petre.lutu@trust-expert.ro
Telefon: 0732 010800

Liviu Nistor

Director Vanzari Galati, Braila, Buzau

Email: liviu.nistor@trust-expert.ro
Telefon: 0729 292862

Vlad Dinu

Director Vanzari Constanta, Tulcea, Ialomita, Calarasi

Email: vlad.dinu@trust-expert.ro
Telefon: 0720 550323

Reprezentanti Vanzari – specializati si pregatiti in solutii termice
zona Moldova

contact trust

Titi Dabija

Director Vanzari Neamt, Suceava, Botosani, Harghita

Email: constantin.dabija@trust-expert.ro
Telefon: 0724 299924

Iustin Lazar

Director Vanzari Iasi, Vaslui

Email: iustin.lazar@trust-expert.ro
Telefon: 0736 302465

Daniel Stan

Director Vanzari Bacau, Vrancea

Email: daniel.stan@trust-expert.ro
Telefon: 0731 760514

Liviu Nistor

Director Vanzari Galati

Email: liviu.nistor@trust-expert.ro
Telefon: 0729 292862